Skontaktuj się z nami!

Regulamin serwisu agmen.krakow.pl

Usługodawca Usługi:

Biuro Inwestytycji Budowlanych AGMEN Jerzy Moller

Firma AGMEN zastrzega sobie prawo redagowania i dokonywania zmian w treści Polityki Prywatności. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że obowiązuje go aktualna Polityka Prywatności widoczna pod adresem agmen.krakow.pl

Jeśli Użytkownik nie zgadza się z treścią niniejszej Polityki Prywatności proszony jest o opuszczenie serwisu agmen.krakow.pl.

Ochrona danych osobowych

W trakcie używania serwisu Użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych przy pomocy dostępnego na stronie formularza. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści formularza, dane osobowe wprowadzane przez formularz będą przetwarzane przez Firma AGMEN w celu wystosowania odpowiedzi na zapytanie użytkownika oraz prowadzenie ewentualnej korespondencji.

Firma AGMEN oświadcza, iż niezależnie od procedur rejestracji Firma AGMEN gromadzi informacje dotyczące połączenia urządzenia końcowego użytkownika z infrastrukturą techniczną Firma AGMEN , usługami, w tym: informacje dotyczące komputera i logowania tzw. logi systemowe zawierające datę, czas wizyty, i nr IP komputera, z którego nastąpiło połączenie, oraz dane na temat statystyki oglądalności stron, ruchu do i z poszczególnych witryn. Powyższe działania mają na celu udoskonalenie Serwisów oraz dostosowywania ich do potrzeb Użytkownika.

Skrypty statystyk

W kodzie stron serwisu są umieszczone skrypty statystyk oprogramowania google analytics pozwalające mierzyć ruch generowany na serwisie agmen.krakow.pl.

Charakter prawny dokumentuZakres zbieranych danychSposób wykorzystywania danychOgraniczenie odpowiedzialnościWłasność intelektualna