Skontaktuj się z nami!

Informacje o firmie AGMEN

AGMEN to firma z tradycjami, która nieprzerwanie działa na krakowskim rynku mieszkaniowym od 1991 roku. Na przestrzeni kilkunastu lat zrealizowaliśmy 8 inwestycji na terenie miasta Krakowa i oddaliśmy do użytkowania prawie 1000 nowych mieszkań. Nasze projekty cieszą się dużym uznaniem wśród Klientów za staranne wykonanie inwestycji, terminowość i uczciwość w biznesie.

Specjalizujemy się w budownictwie wielorodzinnym, w naszej ofercie można znaleźć zróżnicowane mieszkania - od małych kawalerek po duże apartamenty o podwyższonym standardzie. Wykorzystywane do budowy materiały są zawsze wysokiej jakości, a technologia wykonania - nowoczesna i innowacyjna. W trakcie realizacji istnieje możliwość dopasowania mieszkań do indywidualnych potrzeb i życzeń Klienta.

Firma AGMEN to zespół wykwalifikowanych specjalistów, których nadrzędnym celem jest zadowolenie i satysfakcja Klientów z dokonanych wyborów. Dokonujemy wszelkich starań, aby proces przeprowadzanych transakcji przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Rzetelnie dobrane grono podwykonawców, współpracowników oraz partnerów biznesowych od wielu lat owocuje efektywnymi i udanymi inwestycjami.

Informacje o firmir AGMEN